Про "ІНТЕРФІЛЬМФЕСТ"

Запалити нові зірки, підтримати таланти, знайти нові ідеї форматів, а також залучити до співпраці з Inter Media Group молодих телевізійників і кінематографістів - основна мета Молодіжного фестивалю телевізійних проектів "ІнтерФільмФест".

Організатори фестивалю впевнені, що креатив оригінальних авторських робіт цікавий усім, саме за ним - високі рейтинги і розвиток телебачення, а творчість молоді - дуже дієвий засіб від всіх хвороб суспільства, тому в майбутнє краще дивитися крізь призму талановитих робіт.

"ІнтерФільмФест" проходить вже четвертий рік поспіль. Оцінюють роботи учасників фестивалю українські та закордонні метри, професіонали кіноіндустрії і телевізійного ринку, голова конкурсного журі - Катерина Шкуратова, Голова правління телеканалу "Інтер".

Завантажити Правила проведення IV молодіжного фестивалю телепроектів "ІнтерФільмФест"

Шорт-лист «ІНТЕРФІЛЬМФЕСТ–2018»

П'ятий рік поспіль фестиваль "ІНТЕРФІЛЬМФЕСТ" підтримує перші кроки талановитих початківців в теле- і кіномистецтві. На цей раз ви надіслали 134 роботи з різних куточків країни. Наша основна мета - дати можливість молодим кінематографістам і телевізійникам реалізувати навички, проявити творчий потенціал, а також, що дуже важливо, отримати експертну оцінку своєї праці. Адже журі фестивалю "ІНТЕРФІЛЬМФЕСТ" - метри теле- і кіноіндустрії.

Цього року журі визначило 12 найкращих робіт, які увійшли до шорт-листа фестивалю. Всі вони вже доступні для перегляду на сайті inter.ua в розділі "Відеотека" в окремому каналі "ІНТЕРФІЛЬМФЕСТ".

Пам'ятайте! Глядацький голос завжди дуже важливий, це особливе визнання, тому підтримуйте своїх фаворитів, зазначивши зірочками вподобану роботу! При визначенні переможців буде врахована сукупна думка професійного і глядацького журі!

Роботи, які потрапили у шорт-лист:

 1. «Игра в две судьбы», автор: Бугай Юрій
 2. «Перша ніч», автор: Дегліна Юлія
 3. «Человек человеку», автор: Дегліна Юлія
 4. «Удар», автор: Гриб Павло
 5. «У нас був шкільний бал», автор: Бевзюк Дмитро
 6. «Немые Земли», автор: Онищук Володимир
 7. «Услуга», автор: Буданцов Микита
 8. «Сок граната», автор: Волчак Роман
 9. «Мой враг по соседству», автор: Дарина Звеняцька
 10. «Цирк без грима», автор: Багіян Альона
 11. «Банки», автор: Юрченко Ірина
 12. «GoddessCaissa», автор: Марчін Новак  

Прийом заявок на «ІнтерФільмФест» - 2018 відкритий. Роботи приймаються до 20 травня 2018 року.

До участі приймаються:

 • пілоти телевізійних проектів, серіалів, документальні фільми, соціальні ролики;
 • короткометражні фільми;
 • анімація.

«ІНТЕРФІЛЬМФЕСТ» - 2017. Підсумки

15 червня на кіностудії ім. Довженка відбулася святкова церемонія нагородження IV Молодіжного фестивалю телевізійних проектів «ІнтерФільмФест». Чотири роки телеканал «Інтер» та «Інтершкола» проводять молодіжний фестиваль телевізійних проектів «ІнтерФільмФест». Взяти участь та заявити про своє бачення світу може кожен. Організатори фестивалю не обмежують учасників рамками жанру. У цьому році на фестиваль було подано понад сто робіт, серед яких – повнометражні ігрові картини, анімація, документальне кіно та даже соціальна реклама.

Із надісланих на фестиваль робіт професійне журі відібрало 12, саме вони і ввійшли до шорт-листа:

 1. «Love and Monsters», автор: Мішенін Ярослав 
 2. «Злякана Марічка», автор: Луговой Станіслав 
 3. «Не больно», автор: Падалко Олена 
 4.  «Янгол Охоронець», автор: Луговой Станіслав 
 5. «Rocketman», автор: Муленко Дмитро
 6. «ПОСЛАННИК ENVOY», автор: Щур Віктор 
 7. «А что если», автор: Усольцев Олександр 
 8. «Бездушна осінь», автор: Сукач Артем
 9. «Лотос», автор: Бабенко Олександр 
 10. «Угода», автор: Паламарюк Кирило
 11. «Стеклянный», автор: Василян Хачатур 
 12. «Урок добра», автор: Кузьменко Денис

Визначити переможця було складно. За результатами оцінок журі та глядачів третє місце дісталось фільмові «Посланник» (автор – Віктор Щур). Друге місце отримала Олена Падалко за короткометражку “Не больно”.

Володарем гран-прі «Інтерфільмфест-2017» став Хачатур Василян за картину «Стеклянный». Завдяки партнерам фестивалю переможець отримав особливий подарунок: подорож до Венеції на 74-ий Міжнародний кінофестиваль! Поки що Хачатур Василян їде до Венеціанського кінофестивалю як гість, але, можливо, за декілька років відвідає фестиваль з власною картиною.

Прийом заявок на "ІнтерФільмФест" - 2017 завершено. Роботи приймались до 20 травня 2017 року.

Гран-прі фестивалю - поїздка на Венеціанський фестиваль. Спонсор головного приза Johnny Besand

До участі приймались:

 • пілоти телевізійних проектів, серіали, документальні фільми, соціальні ролики;
 • короткометражні фільми;
 • анімація.

Представляємо вам список робіт, що увійшли до шорт-листа фестивалю Інтерфільмфест 2017! Голосуйте і підтримуйте своїх фаворитів! Під час визначення переможця журі врахує думку глядачів.

 1. «Love and Monsters», автор: Мішенін Ярослав 
 2. «Злякана Марічка», автор: Луговий Станіслав 
 3. «Не больно», автор: Падалка Олена 
 4. «Янгол Охоронець», автор: Луговий Станіслав 
 5. «Rocketman», автор: Муленко Дмитро
 6. «ПОСЛАННИК ENVOY», автор: Щур Віктор 
 7. «А что если», автор: Усольцев Олександр 
 8. «Бездушна осінь», автор: Сукач Артем
 9. «Лотос», автор: Бабенко Олександр 
 10. «Угода», автор: Паламарюк Кирило
 11. «Стеклянный», автор: Василян Хачатур
 12. «Урок добра», автор: Кузьменко Денис

Підсумки "ІНТЕРФІЛЬМФЕСТ" - 2016

13 червня на кіностудії ім. Довженка відбулася урочиста церемонія нагородження переможців третього Молодіжного фестивалю телевізійних проектів "ІнтерФільмФест". Серед усіх надісланих на фестиваль робіт професійне журі відібрало 12, які і увійшли в шорт-лист:

 1. "Lonely Soul". Автор: Сергій Бєлов
 2. "Love happens". Автор: Денис Соболєв
 3. "Дорога додому". Автор: Денис Соболєв
 4. "Дурман". Автор: Антон Яковенко
 5. "Життя с #ЛЮБОВЬ" Автор: Ольга Семиляк
 6. "Мрії". Автор: Артем Сукач
 7. "НеМісто". Автор: Олександр Чернобай
 8. "Неллі і Я". Автор: Альберт Морозов
 9. "Рушковський. Людина поза часом". Автор: Денис Соболєв
 10. "Садівники". Автор: Марія Дергачова
 11. "Вільна у своїх мріяї". Автор: Ольга Семиляк
 12. "Серпентарій". Автор: Кирило Бобровний

Активну участь у виборі переможців брали глядачі, які голосували за роботи на сайті телеканалу "Інтер". За підсумками онлайн-оцінок приз глядацьких симпатій отримав фільм "Садівники" (режисер – Марія Дергачова). Цього року журі як ніколи було складно визначитися із категорією, у якій представлені роботи учасників. "Киноблок" і "Телеблок" – традиційні номінації фестивалю – стали, по суті, умовним критерієм. Адже більшість робіт однаково цікаво дивитися і на телеекрані, і в кінотеатрі. Як, наприклад, фільм "Рушковський. Людина поза часом". Автор ідеї та сценарист Олександра Витязєва, режисер Денис Соболєв, звукорежисер Віталій Леєр, продюсер Наталія Ходаковська також стали лауреатами фестивалю.

Гран-прі фестивалю 2016 року отримав фільм "Неллі і я" (сценарист і режисер – Альберт Морозов).

Спеціальну нагороду отримав наймолодший і найбільш наполегливий учасник "ІнтерФільмФеста" – Антон Яковенко з Черкас. Свою першу роботу для фестивалю він зняв у 14 років на мобільний телефон. Два роки поспіль він ставав лауреатом "ІнтерФільмФеста". Цього року його фільм "Дурман" потрапив у шорт-лист. Члени журі відзначили, що у Антона є талант, але не завжди вистачає професіоналізму, і щоб це виправити, вирішили подарувати йому сертифікат на безкоштовне навчання в "Інтершколі" - за обраною ним спеціальністю.

Підсумки "ІНТЕРФІЛЬМФЕСТУ" - 2015

11 червня на кіностудії ім. Довженка відбулася урочиста церемонія закриття другого Молодіжного фестивалю телевізійних проектів "ІнтерФільмФест" і були названі переможці. Цього року до оргкомітету фестивалю надійшло понад 118 робіт, з яких було відібрано 19 найкращих. А вже серед них були визначені лауреати другого фестивалю "ІНТЕРФІЛЬМФЕСТ".

 • Переможцем фестивалю в категорії "Кіноблок" став короткометражний фільм "Щасливчик" (автори ідеї та сценарію - Анастасія Ноздрєватих і Дарина Магдід, режисери - Катерина Лугова і Христина Пономарьова).
 • Переможцем у категорії "Телеблок" став Артем Беркалов - автор і режисер програми "Людина Голова Композитор".
 • Спеціальний приз від Inter Media Group дістався фільму "Івани"  (автор і режисер - Сергій Пожарський).
 • Спеціальний приз від програми "Інтершкола" отримали відразу дві роботи: "Тік"  (автор ідеї і режисер - Наталія Гаріпова - отримала можливість безкоштовно навчатися в "Інтершколі" на будь-якій спеціальності).
 • Спеціальний приз від телеканалу ZOOM отримав проект "Останній листок" (автор проекту і режисер - Антон Яковенко). До речі, Антон - наймолодший (16 років) і найбільш наполегливий учасник фестивалю, минулого року він також брав участь в "ІнтерФільмФесті", і його робота була удостоєна нагороди телеканалу НТН.

Підсумки "ІНТЕРФІЛЬМФЕСТУ" - 2014

6 червня 2014 року, у День журналіста, в київському кінотеатрі "Кінопанорама" відбулося урочиста церемонія нагородження переможців першого Молодіжного фестивалю телевізійних проектів "ІНТЕРФІЛЬМФЕСТ", заснованого телеканалом "Інтер" у 2013 році. З 25 найкращих робіт, що увійшли до шортлиста фестивалю, були визначені лауреати першого "​​ІНТЕРФІЛЬМФЕСТА". Творчі роботи приймалися у категоріях "Телеблок" і "Кіноблок". У категорії "Телеблок" приймалися пілотні випуски телепрограм, хронометражем до 20 хвилин у таких жанрах, як ток-шоу, документалістика, реаліті-шоу, розважальні та інформаційні програми. У категорії "Кіноблок" зібрані півгодинні роботи - серед них, короткометражки, серіали, анімаційні фільми тривалістю не більше півгодини, а також незвичайні роботи, які ми об'єднали в "експериментальну хвилину".

 • Переможцем фестивалю в категорії "Кіноблок" став Олександр Онуфрієв за фільм "Реаліті".
 • Переможцем у категорії "Телеблок" стала робота Інни Сенюк "Одна надія".
 • Приз глядацьких симпатій отримав Олексій Лідовський за роботу "3,2 роки разом".
 • Спеціальний приз від Inter Media Group дістався Андрію Гепенку за фільм "Слова на вітер". Крім того, Андрія запросили на роботу в медіагрупу.
 • Спеціальну нагороду від "Інтершколи" отримали Анна Бух і Андрій Симченко за документальний фільм "Богданівка".
 • Нагороди від телеканалу НТН удостоївся 15-річний Антон Яковенко за свій фільм"Віддзеркалення", знятий на Айфон. Цей бойовик-короткометражка 29 червня 2014 року був показаний в ефірі НТН.

Канал фестивалю у відеотеці: inter.ua/uk/video/all/iff

Контакти

Адреса

"Інтершкола"

вул. Бульварно-Кудрявська, 22, Київ 01054, Україна

Телефон/факс

+38 (044) 490 67 65  (внутр. 3010, 3132, 3869)

E-mail   iff@inter.ua

Українська