Про "ІНТЕРФІЛЬМФЕСТ"

 

 

Мета фестивалю

Запалити нові зірки, підтримати таланти, знайти нові ідеї форматів, а також залучити до співпраці з Inter Media Group молодих телевізійників і кінематографістів.

Засновники фестивалю впевнені, що креатив оригінальних незалежних авторських робіт цікавий усім, саме за ними - високі рейтинги і майбутнє телебачення, а мистецтво молоді - дуже дієвий засіб проти усіх хвороб суспільства, тому в майбутнє найкраще дивитися її очима.

Журі

Оцінюють роботи учасників фестивалю українські та зарубіжні метри, професіонали кіноіндустрії і телевізійного ринку. Головою конкурсного журі виступив Єгор Бенкендорф, Голова правління телеканалу "Інтер"

Участь

Прийом робіт на участь у другому "ІНТЕРФІЛЬФЕСТІ" триває. Творчі роботи приймаються категоріях "Телеблок" і "Кіноблок". У категорії "Телеблок" чекаємо на пілотні випуски телепрограм, хронометражем до 20 хвилин у таких жанрах, як ток-шоу, документалістика, реаліті-шоу, розважальні та інформаційні програми. У категорії "Кіноблок" приймаються півгодинні роботи - серед них, короткометражки, серіали, анімаційні фільми тривалістю не більше півгодини.

Подивитися фестивальні роботи учасників можна на нашому каналі YouTube. Перейти на канал

Призи та номінації

• Гран-прі у категорії "Телеблок"
• Гран-прі у категорії "Кіноблок"
• Гран-прі глядацьких симпатій (визначається за результатом переглядів та онлайн-оцінок на сайті inter.ua)
• Спеціальні призи від Inter Media Group і програми "Інтершкола".

Підсумки "ІНТЕРФІЛЬМФЕСТУ" - 2015

11 червня на кіностудії ім. Довженка відбулася урочиста церемонія закриття другого Молодіжного фестивалю телевізійних проектів "ІнтерФільмФест" і були названі переможці. Цього року до оргкомітету фестивалю надійшло понад 118 робіт, з яких було відібрано 19 найкращих. А вже серед них були визначені лауреати другого "ІнтерФільмФеста".

 • Переможцем фестивалю в категорії "Кіноблок" став короткометражний фільм "Щасливчик" (автори ідеї та сценарію - Анастасія Ноздрєватих і Дарина Магдід, режисери - Катерина Лугова і Христина Пономарьова).
 • Переможцем у категорії "Телеблок" став Артем Беркалов - автор і режисер програми "Людина Голова Композитор".
 • Спеціальний приз від Inter Media Group дістався фільму "Івани"  (автор і режисер - Сергій Пожарський).
 • Спеціальний приз від програми "Інтершкола" отримали відразу дві роботи: "Тік"  (автор ідеї і режисер - Наталія Гаріпова - отримала можливість безкоштовно навчатися в "Інтершколі" на будь-якій спеціальності).
 • Спеціальний приз від телеканалу ZOOM отримав проект "Останній листок" (автор проекту і режисер - Антон Яковенко). До речі, Антон - наймолодший (16 років) і найбільш наполегливий учасник фестивалю, минулого року він також брав участь в "ІнтерФільмФесті", і його робота була удостоєна нагороди телеканалу НТН.

Підсумки "ІНТЕРФІЛЬМФЕСТУ" - 2014

6 червня 2014 року, у День журналіста, в київському кінотеатрі "Кінопанорама" відбулося урочиста церемонія нагородження переможців першого Молодіжного фестивалю телевізійних проектів "ІНТЕРФІЛЬМФЕСТ", заснованого телеканалом "Інтер" у 2013 році. З 25 найкращих робіт, що увійшли до шортлиста фестивалю, були визначені лауреати першого "​​ІНТЕРФІЛЬМФЕСТА". Творчі роботи приймалися у категоріях "Телеблок" і "Кіноблок". У категорії "Телеблок" приймалися пілотні випуски телепрограм, хронометражем до 20 хвилин у таких жанрах, як ток-шоу, документалістика, реаліті-шоу, розважальні та інформаційні програми. У категорії "Кіноблок" зібрані півгодинні роботи - серед них, короткометражки, серіали, анімаційні фільми тривалістю не більше півгодини, а також незвичайні роботи, які ми об'єднали в "експериментальну хвилину".

 • Переможцем фестивалю в категорії "Кіноблок" став Олександр Онуфрієв за фільм "Реаліті".
 • Переможцем у категорії "Телеблок" стала робота Інни Сенюк "Одна надія".
 • Приз глядацьких симпатій отримав Олексій Лідовський за роботу "3,2 роки разом".
 • Спеціальний приз від Inter Media Group дістався Андрію Гепенку за фільм "Слова на вітер". Крім того, Андрія запросили на роботу в медіагрупу.
 • Спеціальну нагороду від "Інтершколи" отримали Анна Бух і Андрій Симченко за документальний фільм "Богданівка".
 • Нагороди від телеканалу НТН удостоївся 15-річний Антон Яковенко за свій фільм"Віддзеркалення", знятий на Айфон. Цей бойовик-короткометражка 29 червня 2014 року був показаний в ефірі НТН.

Канал фестивалю у відеотеці: inter.ua/uk/video/all/iff

Контакти

Адреса

"Інтершкола"

вул. Воровського 22, Київ 01054, Україна

Телефон/факс

+38 (044) 490 67 65 (внутр. 3010 - Михайло Соборов, 3132 - Світлана Підлужняк, 3869 – Катерина Стельмакова)

E-mail   iff@inter.ua

Українська