Про "ІНТЕРФІЛЬМФЕСТ"

Запалити нові зірки, підтримати таланти, знайти нові ідеї форматів, а також залучити до співпраці з Inter Media Group молодих телевізійників і кінематографістів - основна мета Молодіжного фестивалю телевізійних проектів "ІнтерФільмФест".

Організатори фестивалю впевнені, що креатив оригінальних авторських робіт цікавий усім, саме за ним - високі рейтинги і розвиток телебачення, а творчість молоді - дуже дієвий засіб від всіх хвороб суспільства, тому в майбутнє краще дивитися крізь призму талановитих робіт.

"ІнтерФільмФест" проходить вже четвертий рік поспіль. Оцінюють роботи учасників фестивалю українські та закордонні метри, професіонали кіноіндустрії і телевізійного ринку, голова конкурсного журі - Катерина Шкуратова, Голова правління телеканалу "Інтер".

Завантажити Правила проведення IV молодіжного фестивалю телепроектів "ІнтерФільмФест"

Прийом заявок на "ІнтерФільмФест" - 2017 завершено. Роботи приймались до 20 травня 2017 року.

Гран-прі фестивалю - поїздка на Венеціанський фестиваль. Спонсор головного приза Johnny Besand

До участі приймались:

 • пілоти телевізійних проектів, серіали, документальні фільми, соціальні ролики;
 • короткометражні фільми;
 • анімація.

Представляємо вам список робіт, що увійшли до шорт-листа фестивалю Інтерфільмфест 2017! Голосуйте і підтримуйте своїх фаворитів! Під час визначення переможця журі врахує думку глядачів.

 1. «Love and Monsters», автор: Мішенін Ярослав 
 2. «Злякана Марічка», автор: Луговий Станіслав 
 3. «Не больно», автор: Падалка Олена 
 4. «Янгол Охоронець», автор: Луговий Станіслав 
 5. «Rocketman», автор: Муленко Дмитро
 6. «ПОСЛАННИК ENVOY», автор: Щур Віктор 
 7. «А что если», автор: Усольцев Олександр 
 8. «Бездушна осінь», автор: Сукач Артем
 9. «Лотос», автор: Бабенко Олександр 
 10. «Угода», автор: Паламарюк Кирило
 11. «Стеклянный», автор: Василян Хачатур
 12. «Урок добра», автор: Кузьменко Денис

Підсумки "ІНТЕРФІЛЬМФЕСТ" - 2016

13 червня на кіностудії ім. Довженка відбулася урочиста церемонія нагородження переможців третього Молодіжного фестивалю телевізійних проектів "ІнтерФільмФест". Серед усіх надісланих на фестиваль робіт професійне журі відібрало 12, які і увійшли в шорт-лист:

 1. "Lonely Soul". Автор: Сергій Бєлов
 2. "Love happens". Автор: Денис Соболєв
 3. "Дорога додому". Автор: Денис Соболєв
 4. "Дурман". Автор: Антон Яковенко
 5. "Життя с #ЛЮБОВЬ" Автор: Ольга Семиляк
 6. "Мрії". Автор: Артем Сукач
 7. "НеМісто". Автор: Олександр Чернобай
 8. "Неллі і Я". Автор: Альберт Морозов
 9. "Рушковський. Людина поза часом". Автор: Денис Соболєв
 10. "Садівники". Автор: Марія Дергачова
 11. "Вільна у своїх мріяї". Автор: Ольга Семиляк
 12. "Серпентарій". Автор: Кирило Бобровний

Активну участь у виборі переможців брали глядачі, які голосували за роботи на сайті телеканалу "Інтер". За підсумками онлайн-оцінок приз глядацьких симпатій отримав фільм "Садівники" (режисер – Марія Дергачова). Цього року журі як ніколи було складно визначитися із категорією, у якій представлені роботи учасників. "Киноблок" і "Телеблок" – традиційні номінації фестивалю – стали, по суті, умовним критерієм. Адже більшість робіт однаково цікаво дивитися і на телеекрані, і в кінотеатрі. Як, наприклад, фільм "Рушковський. Людина поза часом". Автор ідеї та сценарист Олександра Витязєва, режисер Денис Соболєв, звукорежисер Віталій Леєр, продюсер Наталія Ходаковська також стали лауреатами фестивалю.

Гран-прі фестивалю 2016 року отримав фільм "Неллі і я" (сценарист і режисер – Альберт Морозов).

Спеціальну нагороду отримав наймолодший і найбільш наполегливий учасник "ІнтерФільмФеста" – Антон Яковенко з Черкас. Свою першу роботу для фестивалю він зняв у 14 років на мобільний телефон. Два роки поспіль він ставав лауреатом "ІнтерФільмФеста". Цього року його фільм "Дурман" потрапив у шорт-лист. Члени журі відзначили, що у Антона є талант, але не завжди вистачає професіоналізму, і щоб це виправити, вирішили подарувати йому сертифікат на безкоштовне навчання в "Інтершколі" - за обраною ним спеціальністю.

Підсумки "ІНТЕРФІЛЬМФЕСТУ" - 2015

11 червня на кіностудії ім. Довженка відбулася урочиста церемонія закриття другого Молодіжного фестивалю телевізійних проектів "ІнтерФільмФест" і були названі переможці. Цього року до оргкомітету фестивалю надійшло понад 118 робіт, з яких було відібрано 19 найкращих. А вже серед них були визначені лауреати другого фестивалю "ІНТЕРФІЛЬМФЕСТ".

 • Переможцем фестивалю в категорії "Кіноблок" став короткометражний фільм "Щасливчик" (автори ідеї та сценарію - Анастасія Ноздрєватих і Дарина Магдід, режисери - Катерина Лугова і Христина Пономарьова).
 • Переможцем у категорії "Телеблок" став Артем Беркалов - автор і режисер програми "Людина Голова Композитор".
 • Спеціальний приз від Inter Media Group дістався фільму "Івани"  (автор і режисер - Сергій Пожарський).
 • Спеціальний приз від програми "Інтершкола" отримали відразу дві роботи: "Тік"  (автор ідеї і режисер - Наталія Гаріпова - отримала можливість безкоштовно навчатися в "Інтершколі" на будь-якій спеціальності).
 • Спеціальний приз від телеканалу ZOOM отримав проект "Останній листок" (автор проекту і режисер - Антон Яковенко). До речі, Антон - наймолодший (16 років) і найбільш наполегливий учасник фестивалю, минулого року він також брав участь в "ІнтерФільмФесті", і його робота була удостоєна нагороди телеканалу НТН.

Підсумки "ІНТЕРФІЛЬМФЕСТУ" - 2014

6 червня 2014 року, у День журналіста, в київському кінотеатрі "Кінопанорама" відбулося урочиста церемонія нагородження переможців першого Молодіжного фестивалю телевізійних проектів "ІНТЕРФІЛЬМФЕСТ", заснованого телеканалом "Інтер" у 2013 році. З 25 найкращих робіт, що увійшли до шортлиста фестивалю, були визначені лауреати першого "​​ІНТЕРФІЛЬМФЕСТА". Творчі роботи приймалися у категоріях "Телеблок" і "Кіноблок". У категорії "Телеблок" приймалися пілотні випуски телепрограм, хронометражем до 20 хвилин у таких жанрах, як ток-шоу, документалістика, реаліті-шоу, розважальні та інформаційні програми. У категорії "Кіноблок" зібрані півгодинні роботи - серед них, короткометражки, серіали, анімаційні фільми тривалістю не більше півгодини, а також незвичайні роботи, які ми об'єднали в "експериментальну хвилину".

 • Переможцем фестивалю в категорії "Кіноблок" став Олександр Онуфрієв за фільм "Реаліті".
 • Переможцем у категорії "Телеблок" стала робота Інни Сенюк "Одна надія".
 • Приз глядацьких симпатій отримав Олексій Лідовський за роботу "3,2 роки разом".
 • Спеціальний приз від Inter Media Group дістався Андрію Гепенку за фільм "Слова на вітер". Крім того, Андрія запросили на роботу в медіагрупу.
 • Спеціальну нагороду від "Інтершколи" отримали Анна Бух і Андрій Симченко за документальний фільм "Богданівка".
 • Нагороди від телеканалу НТН удостоївся 15-річний Антон Яковенко за свій фільм"Віддзеркалення", знятий на Айфон. Цей бойовик-короткометражка 29 червня 2014 року був показаний в ефірі НТН.

Канал фестивалю у відеотеці: inter.ua/uk/video/all/iff

Контакти

Адреса

"Інтершкола"

вул. Бульварно-Кудрявська, 22, Київ 01054, Україна

Телефон/факс

+38 (044) 490 67 65 (внутр. 3010 - Михайло Соборов, 3132 - Світлана Підлужняк, 3869 – Катерина Стельмакова)

E-mail   iff@inter.ua

Українська